Rajd Mikołajkowy

kompas stalowa wola medium

PODHALAŃSKO – SPISKIE KLIMATY

BIAŁKA TATRZAŃSKA 7-9 grudnia 2018

8 GRUDNIA: Białka Tatrzańska – Litwinowa Grapa 903m npm. Z olśniewającą panoramą obejmującą Gorce, Pieniny, Babią Górę, a przde wszystkim szczyty Tatr polskich i słowackich – Białka Tatrzańska.

9 GRUDNIA: Białczański rez. Przyrody ( przełom Białki) lub inna trasa w okolicach Białki Tatrzańskiej.

Podczas pobytu w Białce chętni będą mogli skorzystać z pobytu w TERMACH ( własna odpłatność)

Przebieg tras w zależności od pogody może ulec zmianie.

1. CEL IMPREZY- poznanie okolic Białki Tatrzańskiej

przyjemne spędzenie wolnego czasu

2. ORGANIZATOR - Klub Turystyki Kwalifikowanej „KOMPAS”

3. WYJAZD Stalowa Wola 07 grudnia 2018, parking koło PKS, godz 16:45

4. ZAPISY i WPŁATY : Członkowie klubu – 290 zł; Sympatycy – 310 zł

Zaliczkę 100 zł należy wpłacić do 7 listopada, w każdą środę w siedzibie klubu (ZSO nr2, Wojska Polskiego 9).Zapisy i informacje odnośnie imprezy w siedzibie klubu lub pod tel. 509 280 499 u Jacka Senderowskiego (organizator)

5.ŚWIADCZENIA: Przejazd autokarem, 2 x nocleg Dom Gościnny „Franuś”; 2x śniadanie, 2x obiadokolacja, Ubezpieczenie NNW , Pamiątkowa naklejka

6. OBOWIĄZKI i POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Posiadanie odpowiedniego ubioru i wygodnego obuwia

Przestrzeganie Karty Turysty, przepisów p-poż i ochrony przyrody

Wymagany duży zapas dobrego humoru

Impreza odbędzie się bez względu na pogodę

Organizator nie odpowiada za szkody wyrządzone przez uczestników wycieczki, każdy sam odpowiada i płaci za swoje błędy

W przypadku nie stawienia się na miejsce zbiórki lub rezygnację na tydzień przed wyjazdem, koszty autokaru nie będą zwracane

Interpretacja regulaminu należy do organizatora i jest ostateczna !!!