Jesteś tu:  Strona Główna Oferta Wycieczki po Sandomierzu i regionie
Jednodniowa wycieczka po Sandomierzu i okolicach. Sandomierz - Baranów Sandomierski - Ujazd

Spotkanie z przewodnikiem w Sandomierzu i zwiedzanie najcenniejszych obiektów:
Rynku, Bazyliki Katedralnej, Podziemnej Trasy Turystycznej, inne obiekty z zewnątrz
WYJAZD W TEREN
zwiedzanie renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim (mały Wawel)
w czasie przejazdu podziwianie Klimontowa (zabytki fundacji Ossolińskich)
wędrówka po tajemniczych ruinach zamku Krzyżtopór w Ujeździe, fundacji Ossolińskich
przejazd przez Opatów (kolegiata Św. Marcina z XII w., Brama Warszawska, zespół klasztorny Bernardynów)

Kalkulacja wycieczki na życzenie klienta
Za dodatkową opłatą proponujemy w czasie zwiedzania obiad dla dzieci jednodaniowy w cenie od 13 zł, dwudaniowy - od 19 zł, dla osób dorosłych od 25 zł.
Na Państwa życzenie istnieje możliwość modyfikacji imprezy.