Jednodniowa wycieczka - Sandomierz-Ujazd-Opatów

Spotkanie z przewodnikiem w Sandomierzu i zwiedzanie najcenniejszych obiektów:
Rynku, Bazyliki Katedralnej, Podziemnej Trasy Turystycznej oraz Zbrojowni lub zwiedzanie Domu Długosza (zbiory Muzeum Diecezjalnego)
w czasie przejazdu podziwianie Klimontowa (zabytki fundacji Ossolińskich)
wędrówka po tajemniczych ruinach zamku Krzyżtopór w Ujeździe, fundacji Ossolińskich
Opatowa - kolegiaty z Lamentem Opatowskim, Bramy Warszawskiej
Wszystko pod opieką przewodnika.

Kalkulacja wycieczki na życzenie klienta.

Za dodatkową opłatą proponujemy obiad w centrum Starówki: w cenie  menu podstawowe dla dzieci do 8 kl. Szkoła Podstawowa  -  wybieramy jeden zestaw dla całej grupy-   filet z kurczaka, kotlet schabowy, ziemniaki, frytki, ziemniaki opiekane, surówka, kompot/ zupy : rosół, pomidorowa, jarzynowa, ogórkowa, krupnik/ .

Grupy młodzieży / dorosłych - możliwość  wyboru jw.;   kotlet devolay/ dopłata 2zł./os. ,frytki/ dopłata 2zł,./os.  lub ziemniaki opiekane / dopłata 2zł./os.

- dwa dania - 38zł. od dziecka                 / wersja wegetariańska / dopłata 7zł./os.
- dwudaniowy obiad dla osoby dorosłej od 42 zł          / wersja wegetariańska  / dopłata 7zł./os.

Na Państwa życzenie istnieje możliwość modyfikacji imprezy.

Jednodniowa wycieczka "Tropami dinozaurów": Sandomierz - Krzemionki Opatowskie - Bałtów

spotkanie z przewodnikiem w Sandomierzu
przejście Podziemną Trasą Turystyczną, zwiedzanie Zbrojowni Rycerskiej (repliki zbroi oraz stroje z różnych epok z możliwością przymierzenia)
spacer obok murów obronnych
rejs statkiem po Wiśle, przejazd do Bałtowa (na trasie przejazdu możliwość obiadu)
zwiedzanie Bałtowskiego Parku Jurajskiego
Wszystko pod opieką przewodnika
Istnieje możliwość modyfikacji imprezy.
Możliwość uzupełnienia programu o zwiedzane Kopalni Krzemienia Pasiastego w Krzemionkach Opatowskich, przy skróceniu programu zwiedzania w Sandomierzu.

Jednodniowa wycieczka: Sandomierz - Baranów Sandomierski

spotkanie z przewodnikiem Sandomierzu
zwiedzanie Rynku i spacer uliczkami Starego Miasta
zwiedzanie gotyckiej Katedry, spacer obok Collegium Gostomianum, Domu Długosza i Zamku Królewskiego, przejście Podziemną Trasą Turystyczną (słynnymi lochami XV, XVI w.)
przejście obok murów obronnych
zwiedzanie Zbrojowni Rycerskiej; rejs statkiem po Wiśle
Wyjazd w teren
Zwiedzanie renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim (Mały Wawel)
Możliwość zwiedzania romańskiego kościoła pocysterskiego w Koprzywnicy

Wszystko pod opieką przewodnika.
Kalkulacja wycieczki na życzenie klienta.

- dwudaniowy obiad dla osoby dorosłej od 42zł          / wersja wegetariańska  / dopłata 7zł./os.

Na Państwa życzenie istnieje możliwość modyfikacji imprezy.

Jednodniowa wycieczka po Sandomierzu i okolicach. Sandomierz - Baranów Sandomierski - Ujazd

Spotkanie z przewodnikiem w Sandomierzu i zwiedzanie najcenniejszych obiektów:
Rynku, Bazyliki Katedralnej, Podziemnej Trasy Turystycznej, inne obiekty z zewnątrz
WYJAZD W TEREN
zwiedzanie renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim (mały Wawel)
w czasie przejazdu podziwianie Klimontowa (zabytki fundacji Ossolińskich)
przejazd przez Opatów (kolegiata Św. Marcina z XII w., Brama Warszawska, zespół klasztorny Bernardynów)

Kalkulacja wycieczki na życzenie klienta

Na Państwa życzenie istnieje możliwość modyfikacji imprezy.

Jednodniowa wycieczka po Ziemi Sandomierskiej. Zamki, pałace i bizony.

Spotkanie z przewodnikiem w Sandomierzu, zwiedzanie:
Zamku Królewskiego w Sandomierzu i pobliskich obiektów (Katedra, Dom Długosza, Stare Miasto)
Zamku Leszczyńskich w Baranowie Sandomierskim (mały Wawel)
zwiedzanie Pałacu w Kurozwękach, przejażdżka bryczką wokół zagrody bizonów, ognisko (miejsce i drewno)
Dodatkowo możliwość zwiedzania Szydłowa.
Kalkulacja wycieczki na życzenie klienta.
Za dodatkową opłatą proponujemy w czasie zwiedzania obiad   lub kiełbaski przy ognisku - dodatkowa opłata.
Podczas pobytu w Sandomierzu można uzupełnić program o rejs statkiem (30 min) - dodatkowa opłata 30 zł/dzieci.; 35 zł/norm.
Za dodatkową opłatą 4zł./dziecko istnieje możliwość wybicia własnoręcznie pamiątkowej monety "talarka"

Wycieczka Sandomierz- Nowa Dęba "Muzeum Bombek"
Zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej w Sandomierzu

Wybijanie okolicznościowej monety -" talarka"- 4zł./os.
Wejście do Zbrojowni Rycerskiej
Zwiedzanie Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie
Udział w warsztatach wyrobu bombek, bombka z imieniem dla każdego uczestnika
Zamówienia wycieczki cały rok
Zapewniamy : usługę przewodnika w Sandomierzu, usługę przewodnika w Muzeum Bombek, udział w warsztatach wyrobu bombek, bilet do Podziemi oraz Zbrojowni Rycerskiej.
Koszt wycieczki : kalkulacja po zgłoszeniu.
Na życzenie klienta istnieje możliwość modyfikacji imprezy.